Vzdálená správa - Cloud monitoring

Nová služba monitorování databází pomocí cloudu umožňuje vzdáleně monitorovat Oracle databáze bez nutnosti instalovat jakýkoliv kompletní monitorovací nástroj. Tato monitorovací technologie dovoluje snadné převzetí správy Vaší databáze našimi zkušenými administrátory formou placené služby, která je minimálně stejně kvalitní jako od lokálních administrátorů a zároveň výrazně levnější.

Jak to funguje ?

Je to jednoduché. Zákazník si nadefinuje úroveň služby a vše, za co máme být zodpovědní (SLA), zřídí nám vzdálený přístup, my se seznámíme s databází, připojíme na náš centrální monitorovací systém DIMON a pak převezmeme plnou zodpovědnost za tuto databázi a budeme dále databázi monitorovat, proaktivně kontrolovat a samozřejmě řešit veškeré problémy a incidenty.
Více zde...

Monitorovací systém

Náš cloudový monitorovací a dohledový systém vychází z více než 10ti letých zkušeností s tím, co je důležité pro správu databáze. Dokáže monitorovat databáze v celé síti internetu a sám rozpozná blížící se kritické stavy a upozorní databázového administrátora, který je připraven se okamžitě odkudkoliv a kdykoliv vzdáleně připojit a problém vyřešit.
Více zde...

Monitorovací systém uchovává veškeré statistiky a informace o databázi pro další reportování a analýzy. Zákazník má přístup do tohoto cloudového monitorovacího systému pomocí aplikace DIMON.
Více zde...

Jaké to má výhody?

Nízké a stabilní měsíční náklady za správu databází, kvalita služby a přístup do monitorovacího systému.
Více zde...